Çelenk Büyük Boy 2 li

Ürün Kodu:2633
2300,00 TL
9 x 0,00 TL Taksit Seçeneği (kartlara göre değişebilir)

14 Temmuz
Bugün
15 Temmuz
Yarın

Takvim
6 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEĞİ DİLEDİĞİN SAATTE TESLİMAT MERKEZE ÜCRETSİZ GÖNDERİM


ÖDEME SEÇENEKLERİ
Çelenk Çift Katlı Kırmızı Beyaz Gerberalardan Hazırlanan Düğün ve Açılış Çiçeği.

 

Açılış Çiçekleri

İş yerini yeni açmış ve iş yerinde yenilikler yapmış, yeni şube açılışı olan arkadaşınıza alabileceğiniz en şık ve en güzel hediye çiçektir. Hayırlı olsun için en güzel hediye çiçek göndermektir. Çiçekler zarif yapıları ve eşiz görünüşleri ile herkesi büyüler ve bu sebeple çiçek hediyesi herkesi mutlu eder.

İş yeri açılışlarına, şube açılışına, yeni iş tebriğine, terfi edenlere tebrik ve teşekkür için çiçek göndermek isterseniz çok fazla açılışa çiçek modellerimizle hizmetinizdeyiz.

 İş Yeri Açılışına Ne Gönderilir?

Yeni açılan iş yerine Hayırlı Olsun, demenin en güzel yolu çiçek göndermektir. Şube açılışı, iş yeri, mağaza, büro açılışı için hangi çiçekler gönderilir, diye soru ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Açılış için en iyi seçim çelenk göndermek olacaktır. Açılış çiçeği, tekli, çiftli çelenk, daha da gösterişli olsun derseniz de ferforje çiçek tercih edilmektedir. Nikah veya düğün için ne gönderilirse, açılışa da o tür çiçek gönderilmektedir. İş yerinin önünde sıra, sıra çelenkler iş yeri sahibinin de prestijini etkileyen durumdur. O nedenle açılışa çelenk göndererek, bant kısmına da şahıs, firma adınızı yazdırarak kendi reklamınızı da yapmış olabilirsiniz. Hayırlı olsun çiçeği olarak saksı çiçeği de gönderilmektedir. Yucca, Massengena, Drecena, Nolina, Calatya, Antorium, Spatifilyum, Orkide gibi saksı çiçeği açılış için tercih edilmektedir.

Açılış Çelenk Yazısı

Çelenk üzerine gönderen kişinin adı, varsa firması logolu veya logosuz olarak yazılmaktadır. Böylece sizi açılışta en güzel çiçeklerle temsil etmiş oluruz. İş yeri sahibi de gelen çiçek üzerinde isim firma adınızı görerek daha sonra teşekkürlerini iletecektir. İş yeri çiçek notu eklenerek çiçeğiniz adrese kadar teslim edilecektir.

Yeni İş İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Eş, dost ve yakınlarınızın, müşterilerinizin iş yeri açılışına davet edildiğinizde, davete bir çiçek göndererek icabet etmenin gerekmektedir. Açılışa katılsanız da, katılamayacak olsanız da çiçek göndererek jest yapabilirsiniz. Yeni iş için en güzel hediye kalıcı ve köklü saksı çiçeği, teraryum veya aranjman olabilir.

İş yeri açılışı için en çok tercih edilen çiçekler salon bitkileridir. Farklı salon bitkileri yaşam alanlarına pozitif değer katacak görüntüleri ile sevdiklerinizi de mutlu etmeye yetecektir. Akrabalarınızın veya en yakın dostunuzun yeni işini kutlamak için saflığı ve temizliği simgeleyen orkideler de iş yeri açılışlarında en sık tercih edilen çiçek türleri arasındadır. Eğer siz de iş yeri açılışa ya da yeni işe giriş için bir çiçek düşünüyorsanız güvenli online alışveriş için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Açılış Çelenk Fiyatları

Hayırlı Olsun çiçeği, açılış çelengi göndermek isteyen doğal olarak fiyat araştırması yapmaktadır. Açılış Çiçeği fiyatlarımız model ve boyutuna, kullanılan çiçeklere göre değişmektedir. Web sayfamızdan (www.pendikcicekcisi.com) güncel çelenk model ve fiyatlarını inceleyerek, çeşitli ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Açılışa Çiçek Gönder, Açılış Çiçeği, Hayırlı Olsun Çiçeği, Yeni İş Çiçeği, İş Tebrik Çiçeği, Açılış Çelenk Modelleri, Açılış Çelenk Fiyatları, Çelenk Bant Yazısı, Açılış Çelenk Fiyatları, Pano Çelenk Tasarımları

 

Panel Tool

Reset