İyi ki Hayatımdasın

Ürün Kodu:kutu007
800,00 TL
9 x 114,00 TL Taksit Seçeneği (kartlara göre değişebilir)

14 Temmuz
Bugün
15 Temmuz
Yarın

Takvim
6 AYA VARAN TAKSİT SEÇENEĞİ DİLEDİĞİN SAATTE TESLİMAT MERKEZE ÜCRETSİZ GÖNDERİM


ÖDEME SEÇENEKLERİ
Kare Kutuda 9 Adet Kırmızı Gül

 

Kutuda Çiçek Modelleri Pendik Çiçekçi

 

Sevdiklerinize sunacağınız en güzel hediyelerden birisi olan Kutuda Çiçek Modelleri ile sevginizi veya hislerinizi karşı tarafa rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Sevgiyi, saflığı ve temiz duyguyu ifade eden çiçek hediye edilen kişiyi oldukça mutlu eder. Değer verdiğiniz kişilerin özel günlerinde yanında olduğunuzu hissettirmek adına sizde kutuda çiçek hediye edebilirsiniz. Birbirinden farklı çiçek türlerinden hazırlanan kutuda çiçek modellerimizi inceleyebilir veya kendi talebiniz doğrultusunda ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Talep ettiğiniz özel gün konseptlerine uygun kutuda çiçek modelleri ve çeşitlerini; pendikcicekcisi.com adresimizden inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Kutuda Kırmızı Gül

Sevdiğini etkilemek veya mutlu etmek adına kutuda kırmızı bir gül hediye oldukça mantıklı bir hediyedir. Aşkı, sevgiyi ve mutluluğu ifade eden kırmızı gül karşı tarafa iletmek istediğiniz duyguları en kısa yoldan ifade etmenizi sağlar. İlk buluşmada, doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde veya içinizden geldiği herhangi bir günde. Kutuda kırmızı gül hediye edebilir ve karşı tarafı mutlu edebilirsiniz.

Kutuda gül denildiği zaman ilk akla tek gül ile hazırlanan kare kutular gelmektedir. Tabi ki bu ürünün sadece bununla sınırlı olduğunu belirtmek yanlış olur. Birbirinden farklı kutu türlerinde birden fazla gül konularak hazırlanan özel kutu seçenekleri de bulunmaktadır. Siz değerli müşterilimiz için özel olarak hazırlanan kutularda birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip güller ile hazırlanan ürün çeşitlerini görmeden karar vermeyiniz.

Kutuda Tek Gül

Sevgililer günü veya anneler gününde en çok tercih edilen çiçek türü kırmızı gül olarak bilinir. Karşı tarafa olan sevgiyi ifade etmenin en kolay yolu olan kırmızı güller özel kutularda sizler için farklı tasarımlarda hazırlanmaktadır. Kare veya yuvarlak olarak bilinen kutuların içinde özel olarak hazırlanan bu ürünlerle sevdiklerinizi sizde şımartın.

Kutuda tek gül veya kutuda çoklu gül seçeneğinin yanında; birbirinden farklı renk ve kokuya sahip diğer canlı çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kutunun büyüklüğü veya talep ettiğiniz çiçek adetine göre; özel olarak hazırlanan kutuda çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu edin. Klas çiçekçilik bu konuda Kutuda Gül veya Kutuda Canlı Çiçek modelleriyle yanınızda. Birbirinden şık ve zarif kutuda çiçek modellerimizi inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Özel Kutuda Çiçek Siparişi

Özel günleriniz için özenle hazırlanmış kutuda çiçek modellerimizde birbirinden farklı çiçek türlerini görmeniz mümkün. Özellikle evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerimiz için hazırlanan özel kutuda güller bu alanda en çok sipariş verilen ürünlerin başında gelir. Şık ve estetik bir görünüme sahip özel kutulara içinde belirli sayılarda hazırlanan güller; hediye edilen herkesi oldukça mutlu eder. Söz, Nişan veya Kız isteme merasimlerinde en çok tercih edilen çiçek türlerinin başında gelen kırmızı güller ile hazırlanan özel kutuda çiçek siparişlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte kare, yuvarlak veya daha farklı geometrik bir yapıya sahip kutu tercih edebilmeniz mümkün. Ayrıca kutu içine konulacak çiçek türünü ve çiçek adetini kendiniz belirleyebilirsiniz. Pendik Çiçekçi siz değerli müşterilerimizin bu değerli ve özel günlerinde kutuda çiçek modelleriyle yanınızda. İnternet sitemizden geniş ürün yelpazemizi hemen inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kutuda Gül Siparişi Pendik

Karşı tarafa sevginizi ve o kişinin sizin için değerli olduğunu ifade etmenin en kolay yolu; o kişiye bir gül hediye etmektir. Değer verdiğiniz kişi bazen sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz veya anneniz olabilir. Hediye edilen kişi her kim olursa olsun bir gül hediye aldığında ona verdiğiniz değeri ve sevgiyi hissedecektir. Ayrıca verilen gülün rengiyle karşı tarafa iletmek istediğiniz mesaj daha kolay iletebilirsiniz. Hediye olarak verilen güller tek bir dal, bir buket veya kutuda gül olarak tercih edilebilmektedir.

Özel bir kutunun içinde hazırlanan gülleri hediye alan her bayan kendisini özel ve değerli hisseder. Bu nedenle sizde karşı tarafı mutlu etmek için özenle hazırlanmış kutuda gül çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip ve talep ettiğiniz adete göre özel olarak hazırlanan bu ürünle sizde sevdiklerinizi mutlu edin.

Pendik Çiçekçi Kutulu Gül

Hediye edilmek istenilen çiçekler birbirinden farklı arajman, buket veya kutularda beğeniye sunulmaktadır. Müşterinin talebi, hediye edilme nedeni veya karşı tarafın tercihine göre farklı çiçek türleri tercih edilebilmektedir. Özellikle sevgiliye verilmek üzere sipariş edilen çiçekler özel kutularda tercih edilir. Bunun en büyük nedeni bu ürünün çok daha gösterişli ve hediye edilen tüm bayanlar tarafından oldukça fazla beğenilmesidir.

Pendik bölgesinde sevgiliye hediye edilen çiçek türleri arasında ilk sırayı gül almaktadır. Bununla birlikte hediye edilen güllerin büyük bir bölümü özel kutulu güllerden oluşmaktadır. Kırmızı, Beyaz, Sarı veya daha başka renklerden özel olarak hazırlanan; kutulu gülleri sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her döneminde canlı ve en zarif gül seçenekleri ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Panel Tool

Reset